Oturum Aç  |  Hesap Aç
 
 
 
 
  
 
Gap Turu
TUR TARİHLERİ6 GÜNLÜK 4 GECE OTEL KONAKLAMALI GAP TURU

HEYECANLI VE GİZEMLİ RÜYA GİBİ BİR GAP GEZİSİ

Pazar Günü Saat 21:00'da İstanbul'dan başlayan Gap gezimiz, Gebze Şubemize uğrayarak devam edecek. GAP Kültür Gezimizde, KONYA (MEVLANA HAZRETLERİ)-TARSUS (ASHAB-I KEYF)-HATAY (ANTAKYA)-ŞANLIURFA(HARRAN, BALIKLI GÖL)-MARDİN (MİDYAT, HASANKEYF)- ADIYAMAN (NEMRUT DAĞI)- GAZİANTEP (PANAROMİK ŞEHİR TURU) ŞEHİRLERİNDE, MUHTEŞEM BİR KÜLTÜREL VE TARİH TURU SİZLERİ BEKLİYOR!!!!!

KONYA : Mevlana Hazretleri (Mevlana Müzesi), Alaeddin Tepesi ve Camisi, Anadolu Selçuklu dönemine ait birbirinden değerli eserler ve Etli Ekmek, Kuyu Kebabı sizleri bekliyor.

TARSUS : Yüce Kitabımız Kur-an'ı Kerim'in, Keyf Süresinde sözü edilen İslam Alemi ve Hristiyan'larca kutsal sayılan Yedi Uyuyanlar Mağarası ve Ashab-ı Keyf.

HATAY(ANTAKYA): Ezan, çan, Hazan Asi Nehri, Harbiye Şelaleleri, Dünya'nın en önemli mozaiklerinin sergilendiği Antakya Arkeoloji Müzesi, Anadolu'da yapılan ilk Cami olarak bilinen Habibi Naccar Cami, birbiriyle hemen hemen sırt sırta olan katolik kilisesi, ortodoks ve protestan kilisesi, farklı inanışların yaşam alanları ve künefesiyle Hatay.

ŞANLIURFA: Dünya'nın ilk yerleşim birimlerinden olan Harran Hz. İbrahim A.S. ateşe atıldığı yer, Peygamberler Diyarı ve Balıklı Göl gezildikten sonra akşam yemeği ile beraber meşhur çiğ köfte, mırra, şıllık tatlısı ikramı ile beraber sıra gecesi (EXTRA 35 TL)

MARDİN: 3500 Yıllık antik kent Hasankeyf, değişik mimari tarzıyla ün yapmış dizilerin çekildiği meşhur konakları ve gümüş işletmeciliğinin başkenti Midyat, taşın ilmek ilmek işlendiği hoşgörü diyarı Mardin.

ADIYAMAN: Binlerce metre yükseklikteki devasa heykelleri ile Dünya'nın sekizinci harikası Nemrut Dağı'nda güneşin doğuşu, birbirinden değerli tarihi Camileri ve eserler. (NEMRUT DAĞINA ÇIKIŞ İÇİN TUTULACAK ARAÇLAR EXTRA ÜCRETE TABİDİR.ORTALAMA KİŞİ BAŞI 30 TL CİVARI)

GAZİANTEP: GAP’ın kalbi, Dünya'nın 2. Büyük mozaik müzesine sahip kültür şehri Gaziantep şehir turu, bakırcılar çarşısı ve nefis kebapları ile Gaziantep baklavası.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:
MERCEDES TREVEGO, TOURİSMO, MAN FORTTUNA, MİTSİBUSHİ SAFİR OTOBÜSLER İLE ULAŞIM.
OTELLERDE 4 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA
AÇIK BÜFE 4 SABAH KAHVALTISI
AÇIK BÜFE VEYA YÖRESEL YEMEKLERDEN OLUŞAN SET MENÜ 4 AKŞAM YEMEĞİ
PROĞRAMDA BELİRTİLEN TÜM ÇEVRE GEZİLERİ
ÇİÇEK TURİZM GÜVENCESİ ALTINDA PROFOSYONEL REHBERLİK HİZMETİ.
ÇİÇEK TURİZM OTOBÜSÜ İÇİ İKRAMLAR
1618 NOLU TURİZM KANUNUNA GÖRE ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
TÜM ÖGLE YEMEKLERİ.
TÜM YEMEKLERDE ALINAN EXTRA İÇECEKLER.
TUR SÜRESİNCE YAPILAN ÖZEL HARCAMALAR.