Oturum Aç  |  Hesap Aç
 
 
 
 
  
 
Kozaklı Divaisib Termal Hotel
Adres: Kaplıca Mevkii Kozaklı / Nevşehir / Türkiye

Kozaklı Divaisib Termal Otel Resim Galerisi
Standart Oda
Minibar, saç kurutma, Televizyon, Banyoda telefon, wc, Banyoda çift kişilik geniş küvet, termal su, normal su muslukları, Kablosuz internet erişimi, 1 adet tek kişilik, 1 adet çift kişilik yatak, 1 adet açılabilir kanepe.

Oda tavan yüksekliği 2,90cm (normal otel standartlarının üzerinde yükseklik), 35 metrekare oda genişliği, odalarımızın tamamında yerler laminat parke, tüm odalarımızda balkon, balkonlarda masa ve sandalye bulunmaktadır. Tüm odalarımızın kapıları lobiye açılmaktadır. İsteğe bağlı klimalı odalarımız mevcuttur.

Suit Oda
Banyoda telefon, wc, Kablosuz internet erişimi, LCD Televizyon, Banyoda jakuzi, termal su, normal su, 1 adet çift kişilik yuvarlak yatak, 2 adet açılabilir kanepe.

Oda tavan yüksekliği 2,90cm (normal otel standartlarının üzerinde yükseklik). Odalarımızın tamamında yerler laminat parke, tüm odalarımızda balkon, balkonlarda masa ve sandalye bulunmaktadır. Yatak odası ve oturma odası ayrı ayrı. Hem Alaturka hem de alafranga wc bulunmaktadır. İsteğe bağlı klimalı suit odalarımız mevcuttur.

Connection Oda
Birbirine açılabilir odalar, oda içerisinden anahtarlı geçiş.
Minibar, saç kurutma, Televizyon, Banyoda telefon, wc, Banyoda çift kişilik geniş küvet, termal su, normal su muslukları, Kablosuz internet erişimi, 1 adet tek kişilik, 1 adet çitf kişilik yatak, 1 adet açılabilir kanepe.

Oda tavan yüksekliği 2,90cm (normal otel standartlarının üzerinde yükseklik), 35 metrekare oda genişliği. Odalarımızın tamamında yerler laminat parke, tüm odalarımızda balkon, balkonlarda masa ve sandalye bulunmaktadır.
Tüm odalarımızın kapıları lobiye açılmaktadır. İsteğe bağlı klimalı odalarımız mevcuttur.

Restaurant
Leziz Türk yemeklerinin sergilendiği restaurantımız siz değerli konuklarımıza sabah ve akşam yemeklerinde açık büfe hizmet vermektedir. Restaurantımızda yer alan fırınımızda öğle yemekleri için pide ve diğer yemek çeşitleri de sunulmaktadır.

Havuzlar
1.40m yüksekliğinde yarı olimpik, tamamı termal sularla dolu olup sıcaklık 25-35 derecedir. Havuzlarımızda kimyasal katkı kullanılmamaktadır. Tamamı doğal kaynakla beslenmektedir. 35m uzunluğunda aqua park mevcuttur. Bayan ve erkek havuzlarımız ayrı ayrıdır. Çocuk havuzlarımız mevcut olup büyük havuzun yanındadır. Jakuzili havuzlarımız 35-40 derece sıcaklıkta olup tamamı termal su ile doludur. 25-30 derece termal soğuk su havuzu mevcuttur.

Ayrıca;
Fin Hamamı (Buhar Odası), Sauna, Türk Hamamı, Çamur Banyosu, Bitki Banyosu, Masaj.

TERMAL SUYUN ÖZELLİKLERİ
Anadolu'nun merkezinde yüzyıllardan beri şifa dağıtan Kozaklı Hamamları artık yeni çehresi ve hizmet anlayışı ile DİVAİSİB THERMAL RESORT HOTEL & SPA da buluştu.
Termal kaynaklar dünyada yoğun olarak kışın tercih edilir. Ülkemizde ise uygun mekanların olmaması nedeniyle insanlarımız kışın bu imkandan faydalanma noktasında çaresizdi. Şimdi DİVAİSİB THERMAL RESORT HOTEL & SPA ile yılın on iki ayı sağlık ve dinlenme hizmetine kavuştu.
Misafirlerimize keyifli bir ortam sağlamak için tasarlanmış mekanlar genişlik hissi veriyor. Doğaltaş ve camdan oluşan mimari yapısı, birbirinden leziz yemek sunan mutfağı, çocukların kendi kurallarını koyduğu oyun odaları, gençler için bilardo, TV, sinema ve oyun odaları, ayrı büyüklükte toplantı salonları, tamamında termal su bulunan geniş küvetli banyolar, bay ve bayanlar için özel düzenlenmiş yarı olimpik terma havuz ve etrafındaki Türk Hamamı, buhar banyosu, sauna, fitness center, jakuzi ile SPA merkezi DİVAİSİB THERMAL RESORT HOTEL & SPA olarak sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.
Su Isısı: 27°C – 93°C
Ph Değeri: 6,7 – 7
Kullanımı: İçme, banyo veya buhar soluma yöntemi.
Özellikleri: Klorürlü, Sülfatlı, Bikarbonatlı, Sodyumlu, Kalsiyumlu ve Radyoaktif bir bileşime sahiptir. Alman Kaplıcalar Birliği sınıflandırmasına göre A ve C grubu şifalı sular grubuna girmektedir.
Yüzyıllardır ANADOLU’nun bağrında şifa kaynağı olan KOZAKLI termal su son dönemde yapılan mükemmel tesislerle 4 mevsim 12 ay verimli bir sağlık kaynağı olmaya devam ediyor. Kozaklı termal suyunun; yüksek ısı, yüksek iyon oranı mevcut volkanik özellikleriyle Türkiye ve Dünya’da bir eşi yoktur.
Termal tedavi; ılık, sıcak banyo ve havuzlarda yüzeysel uygulamalar inhalasyon yani buhar solumak, çamur banyoları ve kısmen içmek suretiyle oluşan termal kürlerle yapılmaktadır.
Termal suyumuz romatizmal hastalıklar başta olmak üzere kas iskelet sinir sistemi hastalıklarının rehabilitasyonu ve tedavisine cilt, kadın doğum, kalp damar dolaşım sistemi, uriner sistem solunum yolu ve sindirim sistemi hastalıklarına iyi gelmektedir. Antioksidan özelliği ile hücre ölümünü azaltıp yaşlanma etkilerini geciktirmektedir.
Fizik tedavi ve rehabilitasyon uzman hekim tavsiyesi ve kontrolü doğrultusunda uygulanan termal kürler ile kalıcı şifa sağlanmaktadır.

Uzm. Dr. Ahmet ERZURUMLU
FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON UZMANI

KOZAKLI KAPLICA SUYUNUN TEDAVİ ETTİĞİ HASTALIKLAR

Anti Depresif tedavilerde,
Romatizmal hastalıklarda (lumboga, nevrit, nevralji),
Kas ve iskelet sisteminin Ağrılı durumlarında,
Ameliyat sonrası Pots - Operatif hücre gelişiminde,
Ağrı giderme ve fonksiyonları iyileştirmede,
Cilt Hastalıklarında,
Beslenme ve Horür eksikliğinin giderilmesinde,
Bağırsak ve Safra kesesi fonksiyonlarının artırılmasında,
Çeşitli adele ve kemik rahatsızlıklarında (bel ve boyun fıtığı),
Eklem ve eklem dışı kireçlenmelerde,
Muhtelif böbrek ve idrar yolları rahatsızlıklarında,
Mide, bağırsak ve safra kesesi rahatsızlıklarında,
Akne ve Çeşitli deri rahatsızlıkları azaltıcı saçları ve tırnakları güçlendirici ve parlaklık verici etki,
Spastik özürlü (celebral palsy), çocuk felci (Polio) geçirmiş hastaların rehabilitasyonlarında,
Anemi (kansızlık),
Bünyesel zayıflıkların giderilmesinde, demir oranının düzenlenip organizmanın güçlendirilmesi,
Gut hastalığı ve buna bağlı sinir ve adale ağrıları,
Obezite sonucu ortaya çıkan rahatsızlıklar,
İltihabı kadın hastalıkları ve kısırlık,
Kas romatizması, fibromiyalji (kulunç), nevralji,
Stres ve buna bağlı rahatsızlıklar (asabiyet, uykusuzluk, fiziksel ve ruhsal yorgunluklar),
Balneolojik tedavilerde,
Kan dolaşımını düzenlemede,
Vücutta biriken ürik asitlerin vücuddan atılmasında,
Hormal sisteminin uyarılmasında, erkeklerde cinsel dinamizm bozukluklarında ve kısırlık problemlerinde iyi neticeler verir.
Çeşitli ameliyatlar sonrasında oluşan tutukluk sertliklerin giderilmesinde, kırıkların bir an önce kaynamasında etkilidir.
Yukarıda bahsedilen birçok hastalığın tedavisinde başarılı sonuçlar alındığı gözlemlenmiştir.
Anadolu'nun merkezinde yüzyıllardan beri şifa dağıtan Kozaklı hamamları artık yeni çehresi ve hizmet anlayışı ile DİVAİSİB TERMAL RESORT HOTEL & SPA 'DA buluştu.


 
 
 
 KURUMSAL UMRE HAC ALTERNATİF TURLAR GALERİLER OTELLER İLETİŞİM 
 
  Hakkımızda
 Görevlilerimiz
 İş Ortaklarımız
 Ekibimiz
 Sertifikalarımız
 İnsan Kaynakları
 Duyurular & Haberler
  Umre Turları
 Ramazan Umresi
 Kudüs Bağlantılı Umre
 Umre Yolcu Sözleşmesi
 Umre Rehberi
 Umre Nasıl Yapılır?
 Vize Evrakları
 Örnek Umre Programı
  Hac Programları
 Hac Nedir?
 Hac Nasıl Yapılır?
  Kudüs Turu
 Bosna Turu
 Endülüs Turu

YURTİÇİ TURLAR

     Karadeniz Turları
     Gap Turları
     Çanakkale Turu
     Kapadokya Turu
  Online Kataloglar
 Broşürler
 Fotoğraflar
 Videolar
  Mekke Otelleri
 Medine Otelleri
 Kudüs Otelleri
 İslami Oteller
 Yurtiçi Oteller
  Merkez
 Şubelerimiz
 Hesap No
 Online Ödeme
 
 
 
 
          
Bütün hakları saklıdır. Copyright © 2016 Çiçek Turizm Gizlilik & Güvenlik